Ücretsiz Stok Video Siteleri

Video editörleri, içerik oluşturucuları, tasarımcıları ve diğer yaratıcı sanatçıların çoğu zaman zamanın özü olan bir çukurda kendilerini bulabilir ve birkaç saniyede yüzlerce, hatta binlerce dolar harcayarak bir seçenek değildir. Giderek büyüyen videograflar topluluğu, ücretsiz video stok görüntüleri daha erişilebilir hale geldi, öyle ki, bir düzineden fazla site, ziyaretçilerine ve topluluklarına hizmet etmek için sık sık ücretsiz stok videolarının dizini güncelleniyor.

İster küçük bir YouTube makarası olsun, isterse filmlerimizden birine eklemek istediğimiz bir klip olsun, belki de planımızı oluşturduğumuz çekimi kullanmak ve yayınlamak istiyorsak, sadece sıfırdan film oluşturmayı denemek istiyoruz. her zaman ücretsiz çekim seçeneklerine bakmalıyız, çünkü aksi halde telif hakkı ihlali ile ilgili sorunlara başvurma riskiyle karşı karşıyayız ve bu her zaman mahkemeye gitmek anlamına gelmez. Bu, genellikle videomuzun çevrimiçi kaynaklardan hızlı bir şekilde kaldırılacağı anlamına gelir; zamanımızı boşa harcadık.

Üstelik, kendi fotoğraf makinemizi çalıştırıp video çekmek için yeterli donanıma sahip olsak bile, videoları kendimiz işlemek için kaynak olarak kısıtlanabiliriz ya da bu türden çekim yapmanın sınırlaması vardır. projemiz için ihtiyaç duyduğumuz manzara ve ayar, bu da stok görüntüleri sitelerini çok güvenilir kılan ve harika bir şey!

Videvo

Download Free Stock Footage Free Stock Video and HD video clips Videvo.net

Videvo, son yıllarda bir stok video platformu olarak evrimleşmiştir, binlerce hisse senedi videosu, cömert topluluk üyeleri olan freelancer, videocu ve genel olarak güzel insanlar sayesinde Videvo’ya yüklenmiştir. Ücretsiz video görüntüleri dışında, Videvo ayrıca hareketli grafik kaynakları sunar; yüzlerce İki lisans, Videvo Lisansı ve Creative Commons 3.0 arasından seçim yapabilirsiniz – eski, videoyu istediği şekilde yazarın herhangi bir kredi vermeden kullanmasına izin verir, ancak videoyu yükleyemez veya paylaşamazsınız çevrimiçi olarak, CC 3.0, videoyu çektiğiniz yazara borç vermenizi gerektirirken, bu nedenle birçok yazar ve reklam öğesi, Videvo’daki stok fotoğraflarını paylaşmanın güvenilir olduğunu düşünüyor.

Pexels

Free stock videos – Pexels Videos

Pexels Videolar tamamen ücretsiz videolar sunuyor. Tüm videolar Creative Commons Zero (CC0) lisansı ile lisanslanmıştır. Bu, videoları düzenleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz ve kişisel ve hatta ticari projeler için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Tüm izin istemeden veya kaynağa bir bağlantı ayarlamadan. Yani bu ilişkilendirme gerekli değildir. Pexels’te bulabileceğiniz türden videolar, en son YouTube videolarınız için kullanabileceğiniz promosyonlar, web sitesi tanıtımları, proje demoları veya basit ve rahatlatıcı çekimler için video çekimlerinde yer almanızı sağlayacaktır. En popüler kategoriler Doğa, Teknoloji, İnsanlar ve Şehirler’dir.

Bottled Video

BottledVideo.com Free Stock Footage and HD Video

Son birkaç yıldır stok görüntülerine göz gezdirenler, profesyonel ve ilham verici hisse senedi çekimlerini uygun fiyatlarda paylaşmayı çoktan yaratıcı bir grup olan “Wrightwood” adında bir hatıra olarak hatırlayabilirler. Bugün, Wrightwood’un ardılısı, çok sayıda proje türüne iltifat edecek şık ve modern stok görüntüleri söz konusu olduğunda, geniş seçenek yelpazesiyle Bottled Video’dur.

Videezy

Free Stock Videos 4k Footage HD Video Clips

Videezy, Eezy Inc. ailesinin bir parçasıdır! Bazıları 4K çözünürlükte çekilen ücretsiz ve modern hisse senedi videoları arıyorsanız, Videezy ikinci bir göz atmaya değer. Doğaya, şehre, okyanusa, gökyüzüne ve şehre ait video kategorileri, kategoriye özel çekimlere ihtiyaç duyanlar için en gözde mekanlardan biridir. Sitedeki içeriğin birçoğu bir dakikadan uzun süredir, bu da video çekimlerini proje ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde düzenleme özgürlüğünü verir.

XStockVideo

XStockvideo

60.000’den fazla üye, basit zaman çizelgelerinden, çeşitli yönlerde ilham kaynağı olacak karmaşık bilim tepkisi videolarına kadar 600’den fazla stok videosu yaşıyor. Tüm çekimler ücretsizdir, ancak ticari amaçlar için kullanmak isterseniz, küçük bir ücret karşılığında bir lisans satın almanız gerekir; Aynı ücret, siteyi sürdürme maliyetlerini de kapsar ve daha fazla ücretsiz stok videolarını paylaşan kişileri işe alır. Web sayfasının ana sayfasında bulabileceğiniz resmi form aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Pond5

Stock Video Footage Royalty Free Video Clips Pond5

Pond5, 70’den fazla çalışanı ile gezegendeki en büyük yaratıcı medya sitelerinden biridir; Pond5, görüntüleri, görüntüleri, müzikleri, ses efektlerini, efektleri, görüntüleri ve projeleri için 3 boyutlu modelleri kullananlar için olağanüstü içerik sağlamaya odaklanıyor. Yaratıcı özlemleri olan herkes sitenin ücretli üyesi olabilir ve çalışmalarını 50 karşılığında paylaşabilir.

Dissolve

Free Clips Dissolve

Dissolve, reklam, yayın prodüksiyonları, web eğlencesi ve kurumsal videolar için yüksek kaliteli çekimler sağlar. Editörler, film yapımcıları ve yapımcılar, özel çekim işlerini büyütmek ve geliştirmek için kullanılan görüntüleri ya da kullanılan görüntülerin çevresinde hikayeler oluşturmak için Dissolve stok fotoğraflarını kullanabilir. Seçebileceğiniz 900.000’den fazla stok video ile, fikirlerinizi ve beklentilerinizi yansıtacak içerik türlerini bulmak zorundasınız. Sadece basit bir anahtar kelime girin ve on binlerce videoyu sizden önce izleyin; Her biri, videonun çekildiği sahneyi ve yeri açıklayan kısa bir açıklama ile iltifat etti.

VideoBlocks

Unlimited Downloads of Stock Video Footage Backgrounds and More VideoBlocks

VideoBlocks, birçoğu tam High Definition ve 4K çözünürlükte olan 100.000’den fazla stok videoya ev sahipliği yapıyor. Tüm yıl için kayıt fiyatı 99 $ ‘dır, ancak bu size sınırsız indirme potansiyeline sahip olmanızı sağlar ve siteye eklenen tüm yeni içerikler otomatik olarak anında yüklenebilir. VideoBlocks kesinlikle piyasadaki en çekici stok videolarından birine sahip.

Distill

Distill Free HD Stock Video HD Video Clips

Distill hala devam eden bir projedir, ancak fikir 10 günde bir full 10 HD video çekimi abonesi sağlamaktır. Web’i yeterince uzun bir süredir araştırıyorsanız, aynı fikre dayanan çeşitli fotoğraf stok sitelerinin olduğunu bileceksiniz, bu yüzden konseptin geliştiğini görmek güzel ve kim bilir – eninde sonunda sonuçlanabilir. Kaliteyi ve genel maruziyet alanını kontrol etmek için ana sayfadaki mevcut videolara göz atabilirsiniz.

OrangeHD

OrangeHD Free HD stock footage

OrangeHD, gezegendeki en güncel site olmamıştır, ancak bir düzine kadar iyi stok filmine ev sahipliği yapar ve asla bilmezsiniz – başka bir yere bakmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan şeylere sahip olabilirler. Bu günlerde siteye göz atmanın en iyi yolu, yaklaşık 20 sayfa video içeriğinin indirilebileceği blog’dur.

VidsPlay

Totally Free Stock Footage Downloads HD Video

VidsPlay, kullanıcılarına kolay indirme, gezinme kolaylığı ve en önemlisi stok videolarını görüntülemeyi kolaylaştırmak üzerine odaklanmaktadır. Veritabanı haftalık olarak güncellenir ve halihazırda indirilmek üzere 50’den fazla harika video bulunmaktadır.

Footage Crate

HD Effects FootageCrate

Video Kaseti belki de bugün listede yer alan ve FX kategorisinde hisse senedi videoları sağlamaya odaklanan tek sitedir. Filmler ve kısa klipler oluşturan ve onlara eklenen bazı özel efektlere ihtiyaç duyan herkes, Görüntü Kutusu’nun tabloya getirdiği içerik türlerinden büyük ölçüde yararlanacaktır. Tüm mevcut FX efektleri tam HD!

Mazwai

Mazwai

Mazwai, doğrudan ana sayfanın içinden göz atabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz 200’den fazla klip sağlayan basit bir stok video sitesidir. Sadece kliplerden birini oynatın ve oynatmaya başlayacaklar ve daha fazla klip araştırmak için, sadece aşağı doğru kaymaya başlayın ve daha fazla klibin nasıl kullanıldığını görün. Bazı harika görüntüler bu sitede bulunabilir ve bir çoğu 2-3 dakikadan fazladır ve size bir tonlarca içerik sunar.

Artbeats

Artbeats 4K and HD Royalty Free Stock Footage

Artbeats, NTSC, PAL, Hi-Definition ve RED Hi-Res klipleri gibi formatlarda içerik sunan bir başka büyük kütüphane (dizin). Akla gelebilecek herhangi bir anahtar kelimeyi yazabilir ve aradığınız şey için yüzlerce sonuç olmasa bile onlarca bilgi edinebilirsiniz. Daha yakından incelendikten sonra, Artbeats ayrıca uzunluğunda videolar sunmayı ve sunmayı seviyor gibi görünüyor: 5 dakikadan 15 dakikaya kadar Artbeats veritabanında bulabileceğiniz çok yaygın uzunluklar var, hatta bir saat kadar uzun bir süre iki. Sadece uzun zamandır arayan video kaynağı olabilir.

CuteStockFootage

Download Free Stock Video Sound Effects Photos Textures cutestockfootage.com

Cutestockfootage.com ana fikri herhangi bir video / ses / fotoğraf meraklısı, profesyonel ve amatör film yapımcısı, video editörü, 3d sanatçı, müzisyen, mikser, ücretsiz ya da küçük bir ücret için örnekleyici için video / ses / fotoğraf malzemesi sunmaktır. Burada video / ses projeleriniz için çok fazla materyal bulabilirsiniz, sadece web sitesini araştırın ve istediğiniz kadar indirin. Kim küçük bir sevimli stok çekimlerini kendi projelerine dahil etmek istemez, değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir