Html5up.net Profesyonel Özgeçmiş Şablonları

Profesyonel Özgeçmiş Şablonları

Web tasarım sürecinizi hızlandırmak için hızlı ve kolay bir düzenleme yöntemi mi arıyorsunuz? Eh, doğru yere geldiniz. Biz sadece biraz yaratıcı ve web tasarım projenizin çok kısa zaman içerisinde hayata geçirebileceğiniz önceden oluşturulmuş responsive(duyarlı) HTML5 şablonları topladık. Ve en iyi şey, tüm web sitesi şablonları tamamen ÜCRETSİZDİR!

Hazır bir şablon, size güçlü bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Çok sayıda profesyonelce tasarlanmış şablon vardır, ancak oldukça sık olarak yüksek derecede kişiselleştirme gerektirirler. Sonuç olarak, istenen sonucu almak için kendinizi kod satırlarında değişiklik yaparken bulabilirsiniz. Temalarda değişiklikler yapabilmek veya özelleştirebilmek için HTML ve CSS bilmek zorunda değilsiniz.

Bu koleksiyondaki tüm ücretsiz web sitesi şablonları güvenilir web sitelerinden alınmıştır. En son web tasarım trendlerine uygun olarak inşa edilmiş ve eşsiz işlevselliği ile çarpıcı bir görünümü birleştiriyorlar. Buna ek olarak, paralaks kaydırma , mega menü, duyarlı tasarım ve çok daha fazlası gibi çeşitli harika efektler içeriyorlar. 

Demoİndir

Demoİndir

Demoİndir

Demoİndir

Demoİndir

Demoİndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir